Konkurs za dodjelu studentske nagrade „prof. dr phil. Vladimir Vukićević”

Sve zainteresovane studente ovim putem obavještavamo da Fakultet umjetnosti objavljuje konkurs za dodjelu studentske nagrade „prof. dr phil. Vladimir Vukićević", u 2022. godini. Pravo konkurisanja imaju studenti druge i treće godine osnovnih studija (studijska grupa studije moderne i savremene umjetnosti) koji redovno pohađaju aktuelnu studijsku godinu, i koji prethodno nijesu dobijali ovu nagradu. Nagrada će biti dodijeljena studentu koji je ostvario najvišu prosječnu ocjenu u toku studija i redovno upisao tekuću studijsku godinu.

Kandidati koji žele da konkurišu za dodjelu ove nagrade dužni su da dostave potvrdu o položenim ispitima i potvrdu o studiranju, kao i potvrde o vannastavnim aktivnostima (nagrade, uvjerenja, priznanja i objavljenji radovi) najkasnije do 19.12.2022, do 12.00h.