Nacionalna obuka za mlade u okviru Erasmus + CBI "mYOUth Digital Marketing Leaders for SDGs – YouCOME" projekta

Prosljeđujemo poziv zainteresovanim studentima svih nivoa studija da, ukoliko su u mogućnosti, u četvrtak i petak, 01 i 02. juna, u periodu od 10.00 do 12.30h, u studionici S12 na Univerzitetu Donja Gorica, budu dio interaktivnih radionica koje se organizuju u okviru nacionalne obuke za mlade na temu formalnog i neformalnog obrazovanja u oblasti planiranja održivih ciljeva i digitalnog marketinga.

Pomenute radionice organizuju se u sklopu Erasmus + CBI "mYOUth Digital Marketing Leaders for SDGs – YouCOME" projekta, koji za cilj ima generisanje znanja o održivosti i društvenoj odgovornosti. Obuka je besplatna i učesnici nakon završetka radionica dobijaju Sertifikat o pohađanju kursa Digitalnog marketinga za ciljeve održivog razvoja.

Molimo sve zainteresovane da svoje prisustvo radionicama potvrde slanjem mejla na sljedeću mejl adresu: todor.mitrovic@udg.edu.me, najkasnije do sjutra, 31. maja, do 14.00h.