Konkurs Za Dodjelu Studentske Nagrade "Prof. Dr Veljko Radović"

Sve zainteresovane studente ovim putem obavještavamo da Fakultet umjetnosti objavljuje konkurs za studentsku nagradu „prof. dr Veljko Radović", u 2023. godini.
Pravo konkurisanja imaju studenti osnovnih studija koji redovno pohađaju aktuelnu studijsku godinu, i koji prethodno nijesu dobijali ovu nagradu. Predmet konkursa je esej iz oblasti umjetnosti i kulture formata od 5 do 10 stranica (font 12, Times New Roman, prored 1,5).

Studenti koji žele da konkurišu za dodjelu ove nagrade dužni su da uz rad dostave i potvrdu o redovnom studiranju. Krajnji rok za slanje eseja je 14.12.2023. godine, do 12.00h.

Komisija koju je imenovao Dekan Fakulteta će odabrati najbolji od pristiglih eseja, a rezultati će biti objavljeni na sajtu Fakulteta.

Radove slati na adresu: fu@udg.edu.me