Informacije o organizaciji sjutrašnjih predavanja iz predmeta Istorija umjetnosti 18. i 19. vijeka i Velike književne epohe - posjeta prezentaciji institucija kulture Crne Gore

Obavještavaju se studenti da će sjutra biti organizovana posjeta prezentaciji aktivnosti postojećih institucija kulture u Crnoj Gori (njih četrnaest), a koja se organizuje od strane Ministarstva kulture i medija Crne Gore.

Prezentacija će biti održana u 12.00h, u Muzičkom centru Crne Gore.

Prisustvo svih studenata druge godine je obavezno imajući u vidu da se posjeta računa kao nastavna aktivnost (prisustvo časovima predavanja) na predmetima Istorija umjetnosti 18. i 19. vijeka i Velike književne epohe.

Događaju će prisustvovati i predmetni predavači Maša Vlaović, Milun Lutovac i Vedran Pean.