Informacije o načinu plaćanja školarine za studente II i III godine osnovnih studija - studijska 2024/25. godina

Obavještavaju se studenti II i III godine osnovnih studija da u nastavku mogu pronaći informacije o načinu plaćanja školarine za studijsku 2024/25. godinu.

Informacije su podijeljene na nekoliko različitih dokumenata, po kriterijumu visine školarine koju studenti plaćaju (treba imati na umu da se školarina nekoliko puta mijenjala u toku prethodnih studijskih godina); kao i po tome da li studenti prenose ECTS kredite.

Studenti I godine osnovnih studija su informacije o načinu plaćanja školarine dobili prilikom potpisivanja Ugovora o studiranju, te tako te informacije nisu navedene u ovom obavještenju.